שירות לקוחות ומכירות 077-3448409
אינלוק – אינדקס המנעולנים המוביל בישראל

מנעולן בנהריה

מנעולן בנהריה.

העיר נהריה ממוקמת בלב נחלת אשר ההיסטורית וסמל העיר משלב בין שורשינו הקדומים בגליל המערבי לבין תקומתנו בעת החדשה.
לצד עץ הזית הנטוע בין רגבי האדמה הפורייה ולצד ברכת משה רבנו – “ברוך מבנים אשר”, שנרשמה בכתב עברי קדום, מתנשא מגדל המים – סמל העיר וההתיישבות העברית המתחדשת.

נַהֲרִיָּה היא עיר במחוז הצפון בישראל, העיר הצפונית ביותר במישור החוף, ממוקמת על חוף הים ועל כביש 4 בין העיר עכו לבין ראש הנקרה. במרכז העיר זורם נחל געתון.

פורץ מנעולים בנהריה מגוון מנעולנים מוסמכים מקצועיים ולשירותכם באיזור הקרוב לביתכם

נקלעתם למצב לא נעים וננעלתם מחוץ לדלת ביתכם ? לא להלחץ יש פתרון מהיר יעיל וטוב !

כיצד לבחור פורץ מנעולים :

  • החשיבות הראשונה מיקום גאוגרפי – פורץ מנעולים מהעיר ויותר מזה מהאיזור מגורים שלכם .  לוודא שפורץ מנעולים עובד באיזור המגורים שלכם ושהוא זמין כעת S.O.S ויכול להגיע מיד !
  • שלב שני וחשוב היא ברגע שאתם מזמינים מנעולן לוודא שהוא בעל אישור ממשטרת ישראל לבצע פריצת מנעולים . זה מאוד קריטי מכיוון שפריצת מנעולים הנה עבירה פלילית ולכן רק מי שמוסמך מקצועי בתחום קיבל לכך אישור יכול לעסוק בתחום הפריצה באופן חוקי.
  • ישנם מנעולנים רבים ומתמחים בהחלפת צלינדר (צורה הנדסית והחלק ממנוע המנעול) ושכפול מנעולים אך לא מוסמכים לפריצת מנעולים . יש להקפיד ולשים לב שאתם נעזרים בשרותיו של פורץ מנעולים המחזיק באישור מהמשטרה זה האישור שמולכם מנעולן מוסמך ומקצועי .
  • פורץ מקצועי יכול לפרוץ כל סוג של דלת תוך פרק זמן של גג חצי שעה לכל היותר יש להתייחס לזמן והמהירות שמנעולן בעל מקצוע מנוסה יוכל לתת שירות במהירות המרבית ומבלי לגרום לנזק למנעול שלכם .

כשאתם ברגעי האמת שימו לב לכל הפרטים האלו ולא רק להתייחס למחיר כי זה יכול אם לא נעשתה הפריצת מנעול שלכם לא נכון להביא לנזק גדול ויקר יותר .

פה באתר אנו מלחתחילה העלנו את הרעיון ליצר קהילה ומקום אחד לפורצי המנעולים הטובים שיש בארצנו ולקצר את התהליך שלכם בפתרון מידי ויעיל ולשרותכם מספר מגוון של פורצי מנעולים בערים בכל עיר נבחרו מנעולנים מורשים בקפידה ועם כל התנאים

מנעולן בנהריה

מנעולן בנהריה אינבוקס של מנעולנים מקצועיים מנוסים בנהריה

למידע נוסף בנושא מנעולנים בנהריה

הכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו 

Facebook

לקבלת הצעת מחיר